Il Catering

Italský catering z produkce Aromi a La Finestra

Pokud jste si oblíbili speciality restaurací Aromi a La Finestra, máte nyní jedinečnou možnost využít naší cateringové nabídky a vychutnat si své oblíbené pokrmy v klidu domova, v kanceláři nebo i na nějakém netradičním místě.

Zaměřujeme se převážně na italskou gastronomii. Při přípravě pokrmů hledíme na výběr a čerstvost surovin od našich přímých lokálních dodavatelů slunné Itálie. Nabízíme prvotřídní servis propojený s důrazem na dokonalost, kvalitu a pravou italskou pohostinnost. S námi se nebudete nudit a užijete si opravdový italský večírek.

Díky našim bohatým zkušenostem jsme schopni zrealizovat nejrozmanitější akce:

Potřebujete-li připravit v kanceláři coffee break, nabízíme Vám lahodnou kávu Gianni Frasi, jejíž nezapomenutelnou chuť si můžete vychutnat pouze v našich restauracích anebo prostřednictvím námi poskytovaných cateringových služeb. Váš coffee break doplníme o čerstvé croissanty, domácí foccaciu, crosttatu a další italské speciality.

Pokud byste chtěli pro Vaše hosty připravit slavnostní cocktail, nechte si od nás připravit studené, teplé či sladké kanapky, doplněné o servis skvělých cocktailů nebo degustaci vína.

Pokud máte zájem o raut, objednejte si ho právě u nás. Jedině od nás dostanete servírovaná jídla z tradiční pánve Padellone, ochutnáte pravou domácí salsicciu, italské uzeniny a šunky od našeho přímého dodavatele Domenica Celliho. Čerstvé ryby a italské steaky Fiorentina. Před hosty vám připravíme nezapomenutelné risotto nebo pastu. A nakonec budete moct ochutnat široký sortiment tradičních italských dezertů.

Pro zvláště slavnostní chvíle jsme Vám připraveni naservírovat gala večeři se vším, co k ní patří. Užijte si servírovanou večeři od aperitivu až po digestiv.


Pro objednání cateringu prosím kontaktujte našeho operačního ředitele Davida Beránka, beranek@ilcatering.cz, GSM: 608 701 824.

Fotogalerie eventů

Umělecká večeře Sberbank

15.05.15

Servírovaná čtyřchodová gala večeře pro partnery banky Sberbank ve Veletržním paláci na Praze 7.

Finálový večer soutěže Česká Miss

28.03.15

Servírovaná tříchodová večeře pro VIP hosty a catering pro účastníky finále Česká Miss 2015 v prostoru Fórum Karlín, Praha 8.

Tenisový turnaj v Průhonicích

28.05.15

Catering na tenisový turnaj v Průhonicích pro účastníky i partnery.

Náš tým

Operační ředitel

David Beránek
beranek@ilcatering.cz
608 701 824

Šéfkuchař

Radek Hasman
hasman@labottega.cz